EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluTivi46Halkın Kanalı
DOLAR
18,6392
EURO
19,5304
ALTIN
1.063,78
BIST
4.974,56

VALİLİK VE BELEDİYEDEN KUTLAMA ORGANİZASYONU

VALİLİK VE BELEDİYEDEN KUTLAMA ORGANİZASYONU
ae7085f1-3251-4141-848a-cfe2f056bfbf.jpg
07.03.2022 15:57
A+
A-

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle; Kahramanmaraş Valiliği Koordinasyonunda, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Aile, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün iş birliğinde, “Güçlü Kadın Güçlü Toplum” temalı kadın buluşmaları kahvaltı programı düzenlendi.
Programda, Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve eşi Leyla Güngör, sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcilerine karanfil takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.
Programın açılış konuşmasın yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, sevgi ve fedakarlıklarıyla hayatımızın her anını güzelleştiren kadınlarımızın, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun en önemli unsuru olduklarını ifade ederek, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.
Vali Coşkun ise “Bir toplumun temel taşı aile, aile kurumunun temel taşı ise kadınlarımızdır. Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız; huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların da temelidir.
Bugünün Türkiye’sinde ise kadınlarımız annelik vasfının dışında, eğitimden sağlığa, edebiyattan sanata kadar her alanda üstlendiği sorumlulukla, Türk Milletinin geleceğe güvenle bakmasının teminatı olmuşlardır.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü” vesilesiyle sizlerle bir arada olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ediyor; emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten tüm kadınlarımızın, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü” tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.