EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluGenç Cübbe Platformu
DOLAR
13,7021
EURO
15,4782
ALTIN
785,26
BIST
1.947
SON DAKİKA
TÜRKİYE VE YURTDIŞINA ŞİFA GÖNDERİYOR…
Kanalizasyon kazısında toprak kaydı: 1 işçi yaralandı
DOĞAN MURAT KILIÇ “YAHUU SİZ NASIL İNSANLARSINIZ”
KAR-DER BAŞKANI ENGELLİLER İLE İLGİLİ KUTLAMA MESAJI…
KASAPOĞLU KAHRAMANMARAŞ’TA
DURSUN NAR VE YÖNETİMİ, VALİ ÇOŞKUN’U ZİYARET ETTİLER…
Bakan Süleyman Soylu, Sunum Yaparken Gülüşen CHP’li Vekillere Sert Tepki…
İYİ Parti, Denizli Mitingindeki Kalabalık Meydanlara Sığmayarak Gündeme Bomba Gibi Düştü…
Mustafa DAĞLI’YA Yeni Görev
KASKİ’DEN AÇIKLAMA GELDİ…Son yıllarda genel olarak ülkemizi etkileyen yağış yetersizliği, ilimize düşen yağış miktarını da etkilemiş olup içmesuyu kaynaklarımızda; baraj, göl ve yeraltı sularımızda ciddi azalmalar meydana gelmiştir. Genel Müdürlüğümüz bu riskleri dikkate alarak, hemşerilerimizin içmesuyu sıkıntısı yaşamaması için gerekli önlemleri almıştır ve almaya devam etmektedir. Bu kapsamda kaynak sularımızın azalması neticesinde ilimizde herhangi bir içme suyu sorunu yaşanmaması için Ayvalı Barajından şehrimize ilave içme suyu verilmeye başlanmıştır. Ayvalı barajından ilave su temininde bir bulanıklık sorunu yaşanmıştır. Bu sorunun giderilmesine yönelik ekiplerimiz sahada yoğun çalışmalar yürütmektedir. Bilindiği gibi şebekelerimize verilen sular KASKİ Genel Müdürlüğü kontrol ekiplerinin dışında Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü tarafından da sürekli takip edilmektedir. Genel Müdürlüğümüz yada ilgili resmi kurumlar dışında yapılan ve kamuoyunu yanıltıcı nitelikte olan haberlere itibar edilmemelidir.
TÜMÜNÜ GÖSTER →

Ülkenin Kurtuluşunun ”İYİ PARTİ” Olacağına İnancım Her Geçen Gün Artıyor!

Ülkenin Kurtuluşunun ”İYİ PARTİ” Olacağına İnancım Her Geçen Gün Artıyor!
18.10.2021 10:45
A+
A-

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, Önsen Yeşilyurt mahallesini İl Başkan Yardımcıları ve Onikişubat Teşkilatı ile Ziyarette Bulundular.

Doğan Murat Kılıç Şu Açıklamalarda Bulundu:

”İl Başkan Yardımcılarımız ve Onikişubat teşkilatımızla birlikte Önsen Yeşilyurt mahallesinde mahalle sakinlerimizle bir araya gelip Partimizin faaliyetleri çalışmalarımız iktidara geldiğimizde memleket için neler yapacağımızı anlattığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Mahallenin problemlerini eksiklerini not alıp giderilmesi için gerekli çalışmaları başlatacağımızı bildirdik.Mahalle halkı ağırlıklı olarak çiftçilikle uğraşıyor ve artan maliyet masrafları konusunda çok dertliler.Mevcut hükümete olan güven bitmiş ülkeyi içinde bulunan buhrandan çıkaracak partinin İYİ Parti olduğunun farkındalar.Gittiğimiz her yerde bizleri bağrına basan mahalle sakinlerini gördükçe ülkenin kurtuluşunun İYİ Parti olacağına olan inancım her geçen gün artıyor.Ne demiştik Millet Bizi ÇAĞIRIYOR Emir baş göz üstüne”Dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.