tivi46

HABER

SAADET PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI!

2 min read

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Av. Ahmet Zor başkanlığında yapıldı. Toplantıya 11 ilçe başkanı katıldı. Toplantıda teşkilat çalışmaları ve yereldeki durum değerlendirmesi yapıldı.

Toplantı sonrası konuşan Başkan Zor: “Kongremiz sonrası ilçe başkanlarımızla ilk toplantımızı şükürler olsun gerçekleştirdik. Teşkilat çalışmalarımız titizlikle devam ediyor. Seçim yarın olacakmış gibi her zaman hazır olmak gerekir. İlçe Başkanlarımız ile yerele yaptığımız görüşmelerde vatandaşımızın çok zor bir durumda olduğunu görüyoruz. Çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşanlar girdi maliyetleri yüzünden tıkanmış durumda. Pandemiden dükkanı aylarca kapalı olan küçük esnaf daha perişan. Kendilerinden başka kimseye kongre için salon verilmezken, yeri gelmişken belirtelim kongre için bizde Kahramanmaraş’ta salon alamadık ancak AKP kongreleri lebalep dolu, yanda ki lokanta kapalı olacak iş mi? Adama sormazlar mı sizin kongrelerde virüs yok mu diye? Kongreler bitti yasaklar geldi. 

 Zengin 2-3 kat zenginleşti, fakir 2-3 kat daha fakirleşti 

Ülke kaynaklarının doğru ve etkin bir biçimde kullanamayarak vatandaşlarımızı yoksulluğa mahkum eden yönetim hatasını kabul etmelidir. Aziz milletimiz her şeyin en iyisine layık. Yaşam kalitesi daha iyi olmalı. Son bir yılda zengin 2-3 kat zenginleşti, fakir 2-3 kat daha fakirleşti. Bunun sebebini dış güçlerde, onda şunda ararsak, her eleştirene hain terörist dersek bir arpa boyu yol alamayız. Ben iktidara sesleniyorum lütfen başınızı elinizin arasına alın ve biz nerede yanlış yapıyoruz diye düşünün.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir