EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluTivi46Halkın Kanalı
DOLAR
18,6408
EURO
19,6351
ALTIN
1.075,92
BIST
5.005,30

MİLLİ YOL PARTİSİ TEŞKİLATMAYA DEVAM EDİYOR

MİLLİ YOL PARTİSİ TEŞKİLATMAYA DEVAM EDİYOR
ae7085f1-3251-4141-848a-cfe2f056bfbf.jpg
07.03.2022 15:02
A+
A-

Milli Yol Partisi Afşin İlçe Başkanlığı Kongresi gerçekleştirildi.

Dün saat 09:00 da başlayan Kongreye Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, MYK Üyesi Hayrettin Aslıhan,Genel İdare Kurulu Üyeleri Ali Gök,Ecevita Kavak,Kahramanmaraş İl Başkanı Halil Toraman,Onikişubat İlçe Başkanı Cuma Demir,Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Osman Kurdoğlu,Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, Saadet Partisi Göksun İlçe Başkanı İshak Köroğlu ve partililer katıldı.

Kongre Saygı Duruşu,İstiklal Marşının okunması ve  Divan Başkanı ve üyelerinin seçilmesiyle başladı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Milli Yol Partisi Afşin İlçe Başkanı Gökhan Sert, Bizleri hiç bir zaman düz yollar beklemedi. Bizleri bekleyen yollar dikenli ve taşlı yollar. Bu engel dolu yollarda devam etmek ve hedefe ulaşmak için Milli Yol Partisinin Afşin İlçe Başkanlığı görevini kabul ettim. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Milli Yol Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Ecevit Kavak, Bizler Büyük Birlik Partisinden ayrılarak Milli Yol Partisini kurduk. Bu partiyi kurmamızın nedeni Büyük Birlik Partisi Merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizgisinden çıktığı içindir. Milli Yol Partisi Allah’ın izniyle milletin umudu ve halkın sesi olacaktır dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz ise, Milli Yol Partisini kurduktan sonra Ülkemiz genelinde hızla teşkilatlanma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülke genelinde 70 İlimizde Teşkilatlanmamızı tamamladık ve tamamlamaya da devam ediyoruz. Bugün buraya bir menfaat için gelmediniz.Hepinize teşekkür ediyorum. Allah için,Vatan için,Bayrak için ve Muhsin Yazıcıoğlu için bugün buradasınız dedi.“ŞEHRİMİZ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Türkiye’nin hali gördüğünüz gibi çok kötü durumda. Ne bir Emeklim evine ekmek götürebiliyor,ne de çiftçim emeğinin karşılığını alabiliyor. Ben çiftçiyim aynı zamanda çiftçilerimiz artık ürün pahalılığından dolayı ekim yapmak bile istemiyor. Bizler bu sorunları çözmek için göreve talip olduk. İnşaallah bunu da başaracağız dedi. 

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimde Milli Yol Partisi Afşin İlçe Başkanlığına Gökhan Sert seçildi.

İlçemize hayırlı olsun.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.