tivi46

HABER

KAHRAMANMARAŞ’TA ENDİŞE VERİCİ MANZARA!

1 min read

Tam kapanmanın bitmesiyle birlikte Kahramanmaraş’ta sabahın erken saatlerinden maaş, havale ve fatura ödemelerini yapmak isteyen vatandaşlar PTT önünde sosyal mesafesiz uzun kuyruklar oluşturdu.

Tam kapanma sona erdi. Fatura, maaş ve havale işlerini çözmek isteyen Kahramanmaraş’taki vatandaşlar ilgili kurum ve kuruluşlara akın etti. Yurt genelinde tam kapanmayla birlikte uygulanan 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi. Kahramanmaraş’ta, günler sonra dışarı çıkan vatandaşlar fatura ödemelerini yapmak için PTT kurumu önünde sosyal mesafesiz uzun kuyruklar oluşturdu.

Korona virüse karşı uyulması gereken tedbirler doğrultusunda sosyal mesafesiz kuyruklar 17 gün sonra kentin birçok yerinde yeniden görüldü. Günlük korona virüs tablosuna göre işe yaranan tam kapanmadan sonra bugün yeniden görülen sosyal mesafesiz kuyruklar, duyarlı vatandaşları da tedirgin etti. Oluşan kuyrukların çoğu bankalar ve ATM önünde görülürken, PTT önünde oluşan kuyruk ise saatlerce bitmek bilmedi. Uzun süredir beklemekten sıkılan bazı vatandaşlar ise kaldırımda oturdular.

Vatandaşlar oluşan manzara karşısında, tepkilerini şöyle dile getirdiler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir