tivi46

HABER

KAHRAMANMARAŞ’TA AK PARTİ’Lİ BAŞKAN İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINA SALDIRDI!

2 min read

Kahramanmaraş’ta İyi Parti Ekinözü İlçe Başkanı Bilal Kaplan’a Ak Partili Ekinözü İlçe Belediye Başkanı tarafından iş yeri basıldığı iddia edildi.

Kahramanmaraş’ta iddialara göre, Ak Parti Ekinözü İlçe Belediye Başkanı Bilal Eker’in, İyi Parti Ekinözü İlçe Başkanı Bilal Kaplan’ın iş yerini basarak tehdit ve hakaret eylemlerinde bulunulduğu ifade edildi.

İYİ PARTİN KAHRAMANMARAŞ İL BAŞKANI AVUKAT AHMET ÇABUKEL’DEN KINAMA!

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, sosyal medya hesabında; “Ekinözü İlçe Başkanımız Bilal Kaplan’a Ak Partili Ekinözü İlçe Belediye Başkanı tarafından iş yeri basılmak sureti ile tehdit, hakaret ve cebir eylemlerinde bulunulmuştur. Yapılan bu insanlık dışı saldırıyı kınıyoruz. Dik duruşundan ödün vermeyen İlçe Başkanımız Bilal Kaplan’ın her daim yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz.” ifadelerine yer verdi.

İYİ Gençlik Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı İrfan Mert Yıkan ise konunun takipçisi olacaklarını bildirerek, ” Yapılan bu insanlık dışı saldırıyı kınıyoruz. Dik başlı duruşundan ödün vermeyen İlçe Başkanımız Bilal Kaplan’ın her daim yanındayız. İl Başkanlığımız ve hukuki birimlerimiz, Ak Parti Belediye Başkanı Bilal Eker ve 6 kişi hakkında gerekli hukuki işlemleri gerçekleştirmiş ve suç duyurusunda bulunmuştur.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir