tivi46

HABER

KAHRAMANMARAŞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ SELİM CEBELOĞLU ”RAMAZAN BAYRAMINDA GEREKEN TÜM TEDBİRLER ALINDI”

2 min read

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vatandaşların bayramını kutlayan Müdür Cebeloğlu mesajında, “İl Emniyet Müdürlüğümüz Ramazan Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır” dedi.

İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, toplumun tüm katmanları arasındaki bağları güçlendirerek gelecek için bizlere umut kaynağı olan, milli ve manevi değerlerimizin daha yoğun yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte huzur içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız, hizmet kalitesini arttırmak ve üstlenmiş olduğumuz, vatandaşın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. İl Emniyet Müdürlüğümüz bu anlayışı kendine rehber edinerek, Ramazan Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır.

“BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIM”

”Bu duygu ve düşüncelerle; Koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde vatandaşlarımızın sağlığı için yoğun emek harcayan ve her zaman önleyici tedbirlerin uygulanması noktasında etkin bir rol oynayan, mesai kavramı olmadan yüksek bir şuur, büyük bir özveriyle çalışan ve Kahramanmaraş halkımızın Ramazan Bayramını güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirebilmeleri için bayram tatili süresince fedakârca çalışacak olan personelim ve şahsım adına bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlarım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir