EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluGenç Cübbe Platformu
DOLAR
18,1111
EURO
18,2090
ALTIN
1.018,47
BIST
3.032,62

K.Maraş depreminden sonra kehanetler tekrar tartışılıyor!

K.Maraş depreminden sonra kehanetler tekrar tartışılıyor!
26.07.2022 13:57
A+
A-

Küçük yaşlarda görme yeteneğini kaybettikten sonra “Kör Kahin” olarak adlandırılan ünlü kahin Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı ‘deprem ve seller artacak’ kehaneti tuttu. Sabah ki depremden sonra kahinin kehanetleri gündem oldu.

ÖNCE BALIKESİR ARDINDAN KAHRAMANMARAŞ

Geçtiğimiz gün Balıkesir’de bugün de Kahramanmaraş’ta deprem olmasının ardından yeni depremlerin gelmesinden endişe duyulmaya başlandı. “Her dediği çıkan kahin” olarak adlandırılan Nostradamus’un kehanetlerinin ardından bu kez de 12 yaşında görme yeteneğini kaybetmesi nedeniyle “Kör kahin” olarak adlandırılan Baba Vanga’nın 2022 yılı kehanetlerinden biri gerçekleşti.

SEL VE DEPREMLERE DİKKAT ÇEKMİŞTİ

2004 yılında 200 binden fazla insanın yaşamını yitirdiği Hint Okyanusu’ndaki deprem ve tsunamiyi daha önce bilen Baba Vanga, 2022 yılı için de benzer bir öngörüde bulundu. Baba Vanga, Avustralya ile birlikte birçok Asya ülkesinde benzer doğa felaketinin yaşanacağını öne sürmüştü.

TÜRKİYE’DE DEPREMLER ARTIYOR

Son günlerde Türkiye’de yaşanan depremlerin sayısında artış yaşanması da “Baba Vanga’nın kehaneti tuttu” şeklinde yorumlandı. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Balıkesir’de bugün de Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler paniğe neden oldu. Temmuz başlarında ise Karadeniz Bölgesi’nde çok sayıda kentte sel baskınları yaşanmış, can ve mal kayıpları meydana gelmişti.

KORONAVİRÜSÜ DE BİLMİŞTİ

Baba Vanga olarak ünlenen kahin, bilindiği üzere koronavirüs salgınını da öngörmüştü. “Korona bir gün herkesi tutacak” sözleri önce yanlış anlaşılarak “Korona/Güneş” şeklinde yorumlanmıştı. Pandemiyle birlikte bahsettiği “korona”nın “güneş” değil, “virüs” olduğu gerçeği dile getirilmişti.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.