tivi46

HABER

İZMİR MARAŞ-DER’E GENÇ BAŞKAN! GENÇ İŞ ADAMI SAFA NARLI YENİ BAŞKAN SEÇİLDİ!

2 min read

Genç İş İnsanı Safa Narlı, Kahramanmaraş’ın İzmir Hemşeri Dernek Başkanlığı görevine getirildi. Narlı, “Bu uzun ve heyecanlı yolda memleketimize yakışır çalışmalar ortaya koymayı bir borç bilerek, bu vazifeyi hemşerilerimizle omuz omuza yürütecek olmaktan şeref duyuyorum” dedi.

Uzun yıllar boyunca İzmir Maraş-Der Başkanlığı görevini yürüten Murat Özbilir, bayrağı genç iş insanı Safa Narlı’ya devretti. Düzenlenen devir teslim programıyla bayrağı mevcut başkan Özbilir’den devralan Narlı, bu yolda Kahramanmaraş’a yakışır projeler hayata geçireceğini söyledi. Narlı,  Kahraman Şehrimizin, İzmir Hemşeri Dernek Başkanlığı vazifesi yönetim kurulu toplantısında  alınan karar ile tarafıma tevdi edilmiştir. Öncelikle uzun yıllardır her türlü zorluğa meşakkatli süreçlere rağmen bu görevi büyük bir gayretle yürüten Değerli Murat Özbilir Başkanımıza, her biri birbirinden kıymetli yk üyelerimize ve tüm emek veren hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

‘ŞEREF DUYUYORUM’

Bu uzun ve heyecanlı yolda Kahramanmaraş’ımıza yakışır çalışmalar ortaya koymayı bir borç bilerek bu vazifeyi hemşerilerimizle omuz omuza yürütecek olmaktan şeref duyuyorum.  Dayanışmanın, yardımlaşmanın, kültürel değerlerimizin korunmasının ve gelişmesinin önünü açan bu yapıların, ülkemizde sayısı ve niteliğinin artmasıyla sivil toplumlarımız güçlenmekte bununla birlikte güçlü bir sivil toplum hem güçlü bir ülkeye hem de gelişmiş  bir demokrasiye sahip olmamıza imkan sağlamaktadır. Bu vesileyle yeni dönemin tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diler desteklerinizi bekleriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir