tivi46

HABER

İYİ PARTİ ONİKİŞUBAT İLÇE BAŞKANI KILIÇ ESNAFLA DERTLENDİ!

2 min read

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı ve yönetimi Esnafları ziyaret etti,

Ziyarette Açıklamalarda bulunan Başkan Kılıç;

Bugün esnaf ziyaretlerimize il başkanımız Ahmet Çabukel İl ve ilçe yöneticilerimiz ile birlikte Orman Dairesi Bölgesinde bulunan Av. Mehmet Ali Kısakürek bulvarının her iki tarafında bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek devam ettik.

Şahsım ve beraberimdeki yöneticilerimiz yaklaşık 75 kadar esnafımızı ziyaret ettik ve yolda geçen vatandaşlarımızla sohbet ettik sıkıntılarını dinledik Her bölgemizin ayrı ayrı dertleri var.Her esnafımıza Bağkur primlerini ödeyip ödeyemediklerini sorduk üzülerek söylüyorum ki 1 tanesi bile Bağkur primlerimizi ödüyoruz demedi.Bağkur primleri 1235 TL olmuş siftah yapmadan kapattığımız gün oluyor Bağkur primi ödemek ne haddimize diyenler oldu.

Bazı esnaflarda hayırdır seçim varda bizim mi haberimiz yok dediler ve seçim sonrası kendilerine gelen hal hatır soran ilk ve tek parti İYİ Parti oldu dediler.Bizlerde biz sadece seçim zamanı değil her zaman geleceğiz sizlerde buna şahit olacaksınız dedik.Kahramanmaraş’ta Hasbihal etmediğimiz esnafımız vatandaşımız kalmayana kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Bu memleketin idaresini ele alıp bizlere bir umut olarak bakan vatandaşlarımızın umutlarını yeşerteceğimize söz veriyoruz. Biz biliyor ve inanıyoruz ki;
MİLLET BİZi ÇAĞIRIYOR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir