EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluGenç Cübbe Platformu
DOLAR
12,4902
EURO
14,1332
ALTIN
714,43
BIST
1.776
SON DAKİKA
KASAPOĞLU KAHRAMANMARAŞ’TA
DURSUN NAR VE YÖNETİMİ, VALİ ÇOŞKUN’U ZİYARET ETTİLER…
Bakan Süleyman Soylu, Sunum Yaparken Gülüşen CHP’li Vekillere Sert Tepki…
İYİ Parti, Denizli Mitingindeki Kalabalık Meydanlara Sığmayarak Gündeme Bomba Gibi Düştü…
Mustafa DAĞLI’YA Yeni Görev
KASKİ’DEN AÇIKLAMA GELDİ…Son yıllarda genel olarak ülkemizi etkileyen yağış yetersizliği, ilimize düşen yağış miktarını da etkilemiş olup içmesuyu kaynaklarımızda; baraj, göl ve yeraltı sularımızda ciddi azalmalar meydana gelmiştir. Genel Müdürlüğümüz bu riskleri dikkate alarak, hemşerilerimizin içmesuyu sıkıntısı yaşamaması için gerekli önlemleri almıştır ve almaya devam etmektedir. Bu kapsamda kaynak sularımızın azalması neticesinde ilimizde herhangi bir içme suyu sorunu yaşanmaması için Ayvalı Barajından şehrimize ilave içme suyu verilmeye başlanmıştır. Ayvalı barajından ilave su temininde bir bulanıklık sorunu yaşanmıştır. Bu sorunun giderilmesine yönelik ekiplerimiz sahada yoğun çalışmalar yürütmektedir. Bilindiği gibi şebekelerimize verilen sular KASKİ Genel Müdürlüğü kontrol ekiplerinin dışında Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü tarafından da sürekli takip edilmektedir. Genel Müdürlüğümüz yada ilgili resmi kurumlar dışında yapılan ve kamuoyunu yanıltıcı nitelikte olan haberlere itibar edilmemelidir.
Kahramanmaraş’ta Musluklardan Pislik AKIYOR…
ULU ÖNDER ATATÜRK SAYGIYLA ANILDI!
ÖZNE OLACAĞIZ,NESNE OLMAYACAĞIZ!
Yedi kat göklerden bakıp şu hale. Bizi de bunlardan bilme başbuğum!
TÜMÜNÜ GÖSTER →

İŞ İNSANI KOSKA “ÖLÜMÜ GÖSTERİP SITMAYA RAZI EDİYORLAR” DEDİ.

İŞ İNSANI KOSKA “ÖLÜMÜ GÖSTERİP SITMAYA RAZI EDİYORLAR” DEDİ.

Kahramanmaraşlı İş İnsanı Alaeddin Koska, “Kahramanmaraşspor’un sezon boyunca ulaşım giderlerini şahsım karşılamaya hazırım, yeter ki böyle basit bir mesele için teşekkür etmek zorunda kalmayın” diyerek tepkisini dile getirdi.

İş İnsanı Koska, Sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunlara yer verdi…

Koska, sosyal medya hesabından açıklama yaparak Kahramanmaraşspor yönetimine çağrı da bulundu. Koska yaptığı açıklamada; “Dün Kahramanmaraşspor sosyal medya hesaplarından takıma ulaşım desteği sağlayan şehrin idarecilerine teşekkür mesajı yayınlandı. Haberi görünce inanın çok üzüldüm, şehrin düştüğü duruma içerledim, bizler bunu mu hak ediyoruz? Bırakın şehir takımlarını amatör liglerdeki takımların bile giydirilmiş takım otobüsleri varken, biz de belediye tarafından emanet verilen otobüse teşekkür ettirecek duruma getirilmişiz. Bu takım şehrin adını taşıyor ve bu şehri temsil ediyor. Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Güzel olmaz mıydı, Kahramanmaraş’ın simgeleriyle giydirilmiş bir takım otobüsü olsa? Her gittiği şehirde bizi temsil etse, eminim hepimizin de hoşuna giderdi. Buraya kadar normal, alışık olduğumuz bir durum ama bana bugün anormal gelen şey takıma destek olmayan üstüne stadını da elinden alan iradeye emanet otobüs verdiler diye teşekkür etmek benim zoruma gidiyor. Buradan Kahramanmaraş spor kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’a seslenmek istiyorum, sezon boyunca ulaşım giderlerini şahsım karşılamaya hazırım, yeter ki böyle basit bir mesele için teşekkür etmek zorunda kalmayın kimseye, bana da teşekkür etmenize gerek yok, bu şehrin bir evladı olarak bunu kendime bir vazife olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.