EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluGenç Cübbe Platformu
DOLAR
16,7832
EURO
17,4971
ALTIN
976,05
BIST
2.443,77

Evet Nerede Kalmıştık!

Evet Nerede Kalmıştık!
13.10.2021 11:35
A+
A-

Kahramanmaraş İyi Parti Onikişubat Teşkilatı ve İl Başkan Yardımıcıları Karamanlı Mahallesindeki Esnafları Ziyaret edip sıkıntılarını dinlediler.

Onikişubat İlçe Başkanı Murat Doğan Kılıç Şunları Söyledi:

”İyi Parti Onikişubat Teşkilatı olarak il Başkan yardımcılarımızla beraber bugün Karamanlı Mahallesinde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik sıkıntılarını dinledik hal hatırlarını sorduk cevaplar sıkıntılar her bölgedeki esnaflarımız gibi esnaf vatandaş zor durumda ülkenin içinde bulunduğu ekonomik zorluktan endişeli.

19 yıldır Ak Partiye oy verdim bu seçimde oy verirsem ellerim kırılsın diyen esnaflarmı dersin bizi artık kurtarın diye İYİ Partimize bel bağlamış esnaf mı dersin hangisinden bahsedeyim.Çaresizce ülkenin içinde bulunduğu buhrandan çıkaracak tek parti olarak İYİ Partiyi görmeleri çalışmalarımızı yakından takip edip bu adamlar bu işi becerir diyen esnaflarımızdan duyduğumuz cümleler geleceğe İYİ Partiyle umutla bakmaları bizlere de çalışma azmi ve kuvveti verdiğini kendilerine bildirdik.

Her gittiğimiz yerde bizden önce herhangibir siyasi parti geldi mi sorusuna aldığımız cevap yine aynı ilk İYİ Partililer geldi ve bu durumdan duydukları memnuniyet bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. Sıkmadığımız el Dokunmadığımız gönül kalmayıncaya dek azimle çalışmaya devam edeceğiz. Ne diyorduk Millet Bizi ÇAĞIRIYOR Emir baş göz üstüne.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.