tivi46

HABER

DOĞAN MURAT KILIÇ’TAN ERDEMLİ DAVRANIŞ!

2 min read
İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç Dün ki yaptığı açıklamanın bir sayfa tarafından eksik paylaşılmasından dolayı orrtaya çıkan yanlış anlaşılma sebebiyle Sosyal medya hesabından Ilıca'lı esnaflardan özür diledi.

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç Dün ki yaptığı açıklamanın bir sayfa tarafından eksik paylaşılmasından dolayı orrtaya çıkan yanlış anlaşılma sebebiyle Sosyal medya hesabından Ilıca’lı esnaflardan özür diledi.

İYİ PARTİ OLARAK DEĞİL VATANDAŞ OLARAK SORDUM!

Başkan Kılıç Yaptığı Açıklamada Şu İfadelere yer verdi; “Ilıca ile ilgili paylaşımımda bir sayfanın yapmış olduğum paylaşımımı tam paylaşmaması sonucu bazı Ilıcalı kardeşlerim bana sitem etmişler. Öncelikle Ilıcalı vatandaşlarımızın şunu bilmesini isterim. Ben 2 tane İşletmesi olan bir esnaf kardeşinizim sizi en çok anlayan ve anlayacak olan da benim. Ayrıca şu pandemi döneminde bile en çok esnaf ziyareti yapan ve elinden geldiğince esnafın derlerini dinleyip elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışan bir kardeşinizim. Şahsımın ILICA halkı ile hiç bir problemi olmadığı gibi bu yörede çok değerli dostlarım vardır. Ben esnafın durumunu çok iyi bilen bir ilçe başkanıyım paylaşımımda da ’’Belediyeye ait işletmeyi açarak ILICA esnafına yaptığınız katkıyı takdire şayan buldum lakin benim Kahramanmaraş’taki diğer esnaflarım ne olacak belediyeye ait işletmeyi düşünürken diğer esnafa yaptığınız haksızlık ne olacak bunu İYİ parti Onikişubat İlçe Başkanı olarak değil bir vatandaş olarak soruyorum dedim’’

ÖZÜR DİLEMEK ERDEMDİR!

Buradaki amacım Valilik kararıyla alınan Pazar gününün kapatılması ve diğer tüm esnaflarımız açısından bir serzeniş göstermemdir. Fakat düşüncelerimi yanlış aktardıysam veya değerli ILICA esnafı yanlış anladıysa veya eksik aktarılma sebebiyle yanlış anlaşıldıysam tüm Ilıcalı esnaf ve vatandaşlarımdan özür dilerim ben bilirim ki özür dilemek erdemdir. Ama sizlerde bilin ki ve beni tanıyanlara sorunuz ki bu kardeşiniz asla bir Esnafın kötülüğünü istemez kimi kırdım kimi üzdüysem hakkınızı helal edin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir