EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluTivi46Halkın Kanalı
DOLAR
18,6408
EURO
19,6351
ALTIN
1.075,92
BIST
5.005,30

CHP’li Ünal Ateş’in sayaç yalanı!

CHP’li Ünal Ateş’in sayaç yalanı!
ae7085f1-3251-4141-848a-cfe2f056bfbf.jpg
14.11.2022 14:48
A+
A-

Yayınladığı videoda KASKİ’nin taktığı saatin aynısını daha ucuza satın aldığını iddia eden CHP’li Ateş, gazeteci İlker Apaydın ile görüşmesinde saatin aynı olmadığını kabul etti. Ünal Ateşin Bu tür videoları sıkça yaptığı ve genelde çoğunun asılsız çıktığı biliniyordu, ancak Gazeteci ilker Apaydın’ın Asılsız ve yalan haberi ortaya çıkarmasından sonra Ünal Ateş’in nasıl bir açıklama yapacağı merak edilirken, Ünal Ateş’e CHP içinde de tepkiler geldiği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Kahramantv İmzalı Haberi Noktasına ve virgülüne müdahale etmeden yayımlıyoruz.

Yayınladığı videoda KASKİ’nin taktığı saatin aynısını daha ucuza satın aldığını iddia eden CHP’li Ateş, gazeteci Apaydın ile görüşmesinde saatin aynı olmadığını kabul etti. Açıklamasında “o zaman düzeltme yapmak gerekir” ifadelerini de kullanan Ateş, geçen süre zarfında hiçbir açıklama yapmadı.

ÖNEMLİ İDDİALARDA BULUNMUŞTU

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, geçtiğimiz günlerde bir video yayınlayarak Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi ile ilgili iddialarda bulunmuştu. Ateş, KASKİ’nin taktığı saatin aynısını daha ucuza aldığını belirterek, kuruma yüklenmişti. Bunun üzerine kendisine ulaşan Kahraman TV Genel Yayın Yönetmeni İlker Apaydın’ın soruları üzerine Ateş, elindeki saatin ise aynı marka olmadığını itiraf etti. “Ben aynı saati aldım diye söylemedim” diyen CHP’li Ateş, “Düzeltme yapmak gerekir” ifadelerini de kullandı ancak geçen süre zarfında hiçbir düzeltmede bulunmadı.

“AYNI SAAT DEMEDİM!”

Gazeteci İlker Apaydın’ın “Aldığınız saate bakabilir miyim?” sorusu üzerine CHP’li Ünal Ateş, “Ben onun fotoğrafını çekmedim daha doğrusu biz onu satın almadık, gittik adamdan rica ettik, açıklama yapacağız dedik” diyor. Yine Apaydın’ın “Siz Büyükşehir Belediyesi 235 Liralık saati vatandaşa 590 liraya satıyor. İşte ben aldım, onların taktığı saat 230 lira dediniz ya, ben olayın o tarafındayım” sorusu üzerine Ateş, “Ben aynı saati aldım diye söylemedim. Videoda kelime hatası yapmış olabilir. Ben bir bakayım ona eğer olmazsa düzeltiriz o kısmı” ifadelerini kullanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.