tivi46

HABER

BAŞKAN KILIÇ: ” VİRÜS ILICA KAPLICALARINDA BULAŞMIYOR MU? ADALETLİ OLUN!”

2 min read

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç Ilıca Kaplıcalarının Pazar günü yasak gününde de açık olması kararından sonra açıklamalarda bulundu.

Başkkan Kılıç Açıklamalarında;

Bu virüs sanırım kıyafetli HES Kodu ile girişin yapıldığı bütün önlemlerin alındığı yerlerde bulaşıyor,ama Çıplak kapalı ortamda saatlerce aynı ortamda bulunan insanların bulunduğu Ilıca kaplıcalarında bulaşmıyor.

Arkadaş 81 vilayeti son yaptığınız kongrede her şehre virüs dağıtarak kana buladınız şimdide belediyeye ait olan kaplıcaları serbest yaptınız ama şehirdeki esnafı es geçtiniz diyecek bişey bulamıyoruz Milletin aklıyla dalga geçtiğiniz yeter artık.

Belediyeye ait işletmeyi açarak ILICA esnafına yaptığınız katkıyı takdire şayan buldum lakin benim Kahramanmaraş’taki diğer esnaflarım ne olacak belediyeye ait işletmeyi düşünürken diğer esnafa yaptınız haksızlık ne olacak bunu İYİ parti Onikişubat İlçe Başkanı olarak değil bir vatandaş olarak soruyorum.

Hani kalkınma İÇİN yaptığınız Adalette bile teraziniz bozuk.Bırakın artık bencil davranışları ya hep Ya hiç deyin sırf belediyeye ait işletmeyi açmak için diğer esnafa haksızlık yapmayın yeter artık yeteri bilirseniz yeter…

Herşeye gücünüz yetiyor Türkiye’de ki bütün özel sektör işletmelerde dahil 1 ay ödemeleri erteliyorum de insanlar ödeme kaygısına düşmesin kapat 15 gün ülkeyi bitsin şu melet virüs onu da yapmıyorsun esnaf bitti birde yaptığınız aldığınız kararlarla haksız davranıyor adaletten şaşıyorsunuz.

Sizi bir kere kalbinizi vicdanınızı dinlemeye davet ediyorum.Allah rızası İÇİN bir kez verdiğiniz kararda adaletli olun….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir