tivi46

HABER

BAŞKAN KILIÇ; O ÖPÜLESİ ELLERİNİZ OMZUMDAN HİÇ İNMESİN!”

2 min read

İYİ PARTİ Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve İl Teşkilatı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Kahramanmaraş ziyareti ile ilgili görüşme gerçekleştiren İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Kahramanmaraşlı vatandaşların sorunlarını Akşener’e iletti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, “Hoşgörü samimiyet, muhabbet, tevazu kısacası her şeyi görüp görebileceğiniz en İYİ Ortam neresi mi İYİ Parti Genel merkezi, bugün Genel Başkanımız sayın Meral Akşener, Teşkilat Başkanımız sayın KORAY AYDIN, genel Başkan Yardımcımız Sayın Yavuz AĞIRALİOĞLU, ve hayatta görüp görebileceğiniz en naif insan Genel Sekreterimiz Uğur Poyraz’ı ziyaret ettik. Kahramanmaraş programları için görüşmeler yapıldı. Nisan ayının ilk haftası Sayın Yavuz Ağıralioğlu sonrasında sayın Genel Başkanımız Kahramanmaraş’ımızı ziyaret edecek, Genel Başkanımız ile dolu dolu 1 saatlik görüşme neticesinde yapmış olduğumuz esnaf gezilerinde aldığımız notları ilettim memleketimizin sorunlarıyla doğru muhalefet yaparak iştigal olduğumuzu Kahramanmaraş ve Onikişubat konusunda gözünüz arkada kalmasın dedik. Samimiyetin içtenliğin konuşurken gözlerimizin içinin gülmesine sebebiyet verdiği için çok İYİ bir toplantı oldu çünkü samimiyet olan yerde bereket vardır. Aziz milletimiz hiç merak etmesin gümbür gümbür Milletin davetine icabet etme adına emin adımlarla ilerliyoruz ne diyorduk Millet Bizi Çağırıyor öyleyse emir baş üstüne.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir