tivi46

HABER

BAŞKAN ÇEVİK; BU VATAN BİZE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN ARMAĞANIDIR”

2 min read

Kahramanmaraş Gelecek Partisi İl Başkanı Muharrem çevik 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Çevik Mesajında;

Özgürlük ve bağımsızlığa olan inançla kazanılan sadece bir zafer değil aynı zamanda Gelecek nesillerin de kaderi belirlenmiş oldu. Bizimde amacımız bu toprakları korumak vatan topraklarımızı ilelebet sahiplenmek ve el uzatanın cezasını vermektir. Çanakkale destanı milletimizin neleri başarabileceğinin göstergesidir.
Çanakkalede önemli bir zafer kazanmış ve Çanakkale Geçilmez olgusunu tüm dünyaya duyurmuştur ecdadımız.

Bu vatan bize, kanlarını seve seve veren vatan evlatlarının armağanı olduğunu belirten Gelecek partisi Kahramanmaraş il Başkanı Muharrem çevik, “Çanakkale Zaferi de, Türk askerinin ve Türk milletinin imkânsızı başardığı, vatan sevgisini ve iman gücünü en üst safhada ortaya koyduğu bir destandır. Bütün imkansızlıklara rağmen düşman karşısında gösterilen mücadele ve direniş Türk tarihine altın harflerle yazılmıştır. Bu vatan bize; dili, dini, etnik kökeni ve milleti ne olursa olsun canlarını, kanlarını seve seve veren vatan evlatlarının o aziz şehitlerimizin armağanıdır. Bugün bu topraklarda bağımsız şekilde yaşıyorsak, al bayrağımız göklerde özgürce dalgalanıyorsa, bunu şehitlerimize borçluyuz. 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü vesilesiyle ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, canlarını bu yola adayan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir