EnflasyonTümkiadCanlı YayınOnikişubatMuhammet EliaçıkDulkadiroğluTivi46Halkın Kanalı
DOLAR
18,6406
EURO
19,5443
ALTIN
1.062,58
BIST
4.980,64

ALİ KAYASI CAM TERAS’IN TEMELİ ATILDI!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehrin turizm potansiyelini ve katma değerini artırmak için önemli turizm yatırımlarını bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Şehrin önemli değerlerinden olan Ali Kayası, turizme açılıyor. Bölgeye ulaşım için Bulutoğlu Mahallesi’nden 18 kilometre yeni yol açan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de 500 metrekare cam teras, kafeterya ve restoran, yürüyüş yolları, sosyal alanlar ve otoparkı içeren projenin temelini attı

Temel Atma Programına Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün Yanı Sıra, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, Muhtarlar Ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

Açılış Konuşmasını Yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör Kent Genelinde Yapılan Yatırımları Değerlendirdi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal ise yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç Kahramanmaraş’a yatırımlar devam edecek dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kent protokolü butona basarak ali kayası cam terası temel atma törenini gerçekleştirdi.

Burada basın mensuplarına özel açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ali kayası cam terası hakkında bilgiler verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.